Twitter RSS
Úvod Prehliadač Opera Články a návody Tip > AM-DeadLink - konečne poriadok v záložkách

Tip > AM-DeadLink - konečne poriadok v záložkách

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

altUrčite používate v prehliadači záložky. Avšak, ak ich máte viac, tak už v nich prestávate mať poriadok a prehľad. Niektoré si doteraz nestiahli favikonu (ikonu stránky), niektoré už nefungujú, niektoré tam máte viac-krát alebo používajú neplatné adresy. A tak, v prípade, ak ste pri niektorých spomínaných problémoch súhlasne pokývali hlavou, tak ponúkame jedno šikovné riešenie - AM-DeadLink.
Funguje to jednoducho. Buď si program sám vyhľadá súbor so záložkami a adresár s ikonami alebo mu pomocou nastavenia pomôžete s lokalizáciou. No a potom sa môžete rozhodnúť, či si skontrolujete platnosť odkazov, stiahnete im favikony, či odstránite duplikáty.


alt
Zoradenie chybných odkazov na začiatok zoznamu, s možnosťou ich upraviť, prípadne načítať odkaz.


Program je zadarmo, preložený do slovenčiny a funguje aj pre záložky ostatných prehliadačov, ale len pre Operu a Internet Explorer dokáže prevziať favikony a tým oživiť nudné zbierky záložiek s predvolenou ikonou. Doporučujeme určite vyskúšať.

Info: Používate spoločne s Operou aj ďalší program, ktorý vie s prehliadačom spolupracovať. Podeľte sa s nami o je jeho názov, funkcie a používanie. Radi túto informáciu, vďaka vám, posunieme ďalším užívateľom...

Komentárov  

 
#1 robus 2012-02-15 21:52
Super vecicka,ulachci mi to pracu..uz som mal taky bordel v zalozkach.. :-)
Citovať
 
 
#2 kamowski 2012-02-19 16:47
funguje iba vo Windows 7 (32/64 bit), Vista, XP, 2000 :cry:
niečo pre linux?
Citovať
 


Máme online 97 hostí