Twitter RSS
Úvod Prehliadač Opera Správy Info > Opera Coast 4.0 - najsexy prehliadač pre iOS

Info > Opera Coast 4.0 - najsexy prehliadač pre iOS

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

altDnes oficiálne vychádza ďalšia verzia najkrajšieho prehliadača, aký môžete na svojom mobilnom zariadení, bežiacom na platforme iOS, používať. Opera Coast 4.0 je vlastne prehliadač bez rozhrania, ktorý ovládate intuitívne a len jednoduchými gestami.
Tak, ako sa môže Android pochváliť širokým portfóliom produktov od Opery, tak iOS má len dva produkty. Výbornú Operu Mini a jedinečnú Operu Coast...


Mimochodom, tá spomínaná Opera Mini 9 pre iPhone a iPad nie je tiež len taká obyčajná. Okrem krásneho rozhrania s možnosťou si zmeniť pozadie a efektného prepínania listov, umožňuje aktivovať Turbo režim, ktorý ponúka aj kompresiu videa. Takže svoje obľúbené záznamy si môžete pohodlne vychutnať aj na mieste s horším pripojením. Samozrejme, prehliadač obsahuje aj klasickú Opera Mini kompresiu, ktorá výrazne redukuje prvky stránky a prispôsobuje ich parametrom displeja a taktiež je možné spomínané kompresie vypnúť.


alt
Opera Mini pre iOS s dvoma rozličnými režimami šetrného surfovania a možnosťou ich aj vypnúť.


Opera Coast vo verzií 4.0 prináša ešte lepšie spojenie s obľúbenými stránkami cez funkciu - Discover. Poskytuje teda nápovedu, pre objavovanie nových stránok alebo čerstvých informácií. Známa je ako Zaujímavosti z desktopovej verzie.
V novej verzií dokážete pokračovať v surfovaní z iPhone na MAC počítači, či zdielať si obľúbené stránky s priateľmi cez sociálne siete alebo textovou správou.

alt
Ide to aj bez rozhrania. Stačí len potiahnuť prst, či stlačiť ikonu svojej obľúbenej stránky.


Opera Coast pracuje s technológiou Opera Turbo a tak surfovanie nie je obmedzujúce ani na pomalých dátových linkách. Taktiež sa nemusíte obávať o svoju bezpečnosť. Prehliadač vás informuje, či je stránka bezpečná alebo nie. Nechýba ani vizuálne hľadanie, či napovedanie výrazov, prípadne je možné si ľahko zmeniť pozadie prehliadača, tak ako to umožňuje spomínaná Opera Mini.

:: Opera Coast a rovnako Opera Mini pre iPhone a iPad je dostupná z iTunes stránok od spoločnosti Apple.


Máme online 108 hostí